História a ciele

Vznik spoločnosti ELTECH Slovakia spol. s r.o. sa datuje na deň 15. júna 2000, kedy došlo k zlúčeniu firiem dvoch fyzických osôb. Tieto podnikali už od roku 1992 v oblasti servisu a výroby jednoúčelových automatizačných zariadení. Mnohoročné skúsenosti v oblasti automatizácie a servisu tvárniacej techniky sú zárukou profesionálneho a odborného prístupu k požiadavkám a potrebám našich zákazníkov.

Už od začiatku sú našimi cieľmi najmä:

“pomoc s maximalizáciou produkcie našich zákazníkov”

Vieme, že naši zákazníci hľadajú technologické riešenia, ktoré im šetria čas i peniaze. Potrebujú však zároveň i riešenia lacné a efektívne, a práve takéto riešenia im vieme ponúknuť.

“univerzálnosť”

Vieme, že naši zákazníci potrebujú univerzálne riešenia schopné rýchlo reagovať na zmeny v ich produktovom portfóliu. Preto ponúkame riešenia jednoducho montovateľné na veľké množstvo tvárniacich lisov, jednoduchú a intuitívnu montáž a prestavenie.

“stále kráčať vpred”

Každodenne sme svedkami, ako sa vyvíjajú a zavádzajú do praxe nové technológie, materiály, prvky riadenia. Podobne sa i u nás snažíme ponúknuť našim zákazníkom inovatívne, no zároveň spoľahlivé riešenia. Za veľmi dôležitú pokladáme i tzv. “spätnú väzbu” od zákazníkov, ktorí pri prebiehajúcej výrobe sami najlepšie vidia, čo je potrebné a čo možno zlepšiť.

Významné medzníky:

  • 1992 – Vznik firmy Rudolf Belica – ELTECH
  • 1994 – Vznik firmy Juraj Haluš – MONTES
  • 2000 – Vznik spoločnosti ELTECH Slovakia spol. s r.o.
  • 2004 – Spoločnosť rozširuje svoju prevádzku o nové montážne, výrobné i kancelárske priestory
  • 2009 – Začiatok výstavby multifunkčnej budovy
  • 2010 – Spoločnosť začala využívať nové priestory multifunkčnej budovy
  • 2015 – Revitalizácia budov využívaných našou spoločnosťou